top of page
Çamaşır Makinesi İçi

Ankara Teknik Servis Hakkında Her Şey

ANKARA TEKNİK SERVİS, 2000 yılından bu yana Ankara  genelinde önde gelen bir Beyaz Eşya Tamir Servisi olmuştur. Bir hobi olarak başladığımız bu işi, uygun fiyatlarla en yüksek kalitede onarım hizmetleri sunan tam teşekküllü bir işletmeye dönüştürdük. Bozulan ürünleri tamir etme tutkumuzla servis sektöründe üst sıralara tırmandık ve buradaki yerimizi kusursuz hizmetlerimizle sağlamlaştırdık.

Buzdolabı Servisi

Birçok farklı model ve marka için sunduğumuz bu hizmet, en çok rağbet gören hizmetlerimiz arasında yer alır. Ekibimize sormak istediğiniz herhangi bir soru varsa bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve bu hizmet için önceden randevu aldığınıza emin olun.

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır Makinesi  Onarımları hizmetlerinde uzmanlaştık ve sadece birinci sınıf kalitede ve etkili sonuçlar sunuyoruz. Bu hizmetten yararlandığınızda, diğerlerinde olduğu gibi, süreçten ve sonuçtan memnun kalacağınızı garanti ederiz.

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Onarımlarında arıza tespit ekiplerimiz evinizde arızanızı netleştirip size birinci sııf kalitede hizmet sunmaktadır. Bu hizmetten yararlandığınızda, diğerlerinde olduğu gibi, süreçten ve sonuçtan memnun kalacağınızı garanti ederiz.

ANKARA TEKNİK SERVİS

2018, Ankara Teknik Servis

bottom of page